Vzw t smiske proj 4036 8c3fc

Vlaamse Klei: Jore

 Jore was 'kind aan huis' in de academie en werkt nu ook voor KunstAs. Ze schrijft eigen nummers en wordt op een podium het liefst omringd met fijne muzikale mensen.Op 24 april brengt Jore haar zelfgeschreven nummers live in ’t Smiske – een plek die extra speciaal is, want hier kwam ze vroeger zelf luisteren naar Nederlandstalige muziek en zette er haar eerste muzikale stapjes.Voorprogramma: popkoor KunstAs

Jore stond al meermaals op het podium van de Hopduvelfeesten met Popduvels, zong mee in het koor van Bart Peeters en verzorgde vorig jaar het voorprogramma van Eva De Roovere in ’t Smiske.
Op 24 april staat de hele avond in het teken van Nederlandstalige muziek: eigen nummers en covers, gebracht met liefde voor kleinkunst, meerstemmigheid en verbinding. Een gezellige, muziekavond die je niet wil missen, samen met haar muzikale vrienden!
Voorprogramma: popkoor KunstAs

Reserveren

Wanneer?

vr. 24 april
Deuren: 19u45 Start: 20u00

Praktisch

Prijs: gratis

Ook binnenkort

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwbrief en blijf op de hoogte van al onze activiteiten.

Schrijf je nu in