Vzw t smiske proj 3666 578ab

gitaarcursussen 2025-2026

Een wekelijkse cursus kost 135 euro, voor de mogelijkheden en voorkeuren te bekijken, klik op 'tickets' en bekijk waar er nog vrije plaatsen zijn. Een cursus bestaat uit 21 lessen gedurende het schooljaar, te starten vanaf de 3e week van september.  Soms wordt er in overleg een datum overgeslagen (examens, ziekte leerkracht, of ... coronamaatregelen) wat maakt dat de cursussen doorgaans duren tot ergens half mei.Enkel de samenspelcursus op dinsdagavond duurt 1u20 minuten per sessie en bestaat uit 22 sessies, vandaar dat deze cursus ook iets duurder uitvalt.

Gitaar zonder noten?

Veel gitaristen maken muziek op basis van akkoorden. Dat is een combinatie van noten en aangezien een gitaar 6 snaren heeft, kan je - mits de juiste vingerzetting - 6 noten spelen in één beweging. Veel liedjes laten zich begeleiden met slechts 3 akkoorden, dus na enkele maanden kan je je eerste liedjes spelen. Uiteraard bouwen we op naar meer complexe akkoordenschema's en complexere ritmes door de jaren heen.

Gitaar

  • Een wekelijkse cursus kost 135 euro, voor de mogelijkheden en voorkeuren te bekijken, klik op 'tickets' en bekijk waar er nog vrije plaatsen zijn.
  • Een cursus bestaat uit 21 lessen gedurende het schooljaar, te starten vanaf de 3e week van september. Soms wordt er in overleg een datum overgeslagen (examens, ziekte leerkracht, of ... coronamaatregelen) wat maakt dat de cursussen doorgaans duren tot ergens half mei.
  • Enkel de samenspelcursus op dinsdagavond duurt 1u20 minuten per sessie en bestaat uit 22 sessies, vandaar dat deze cursus ook iets duurder uitvalt.


Ukulele

We starten dit jaar met een nieuwe mini-reeks ukulele. We gaan in 5 lessen van anderhalf uur het hele instrument leren kennen.

Gitaar muziek

Uurrooster muziekjaar 2025-2026

  • dinsdag 18u30 - 20u : ukulele (5 weken)
  • dinsdag 20u40 - 22u : gitaar samenspel
  • woensdag 19u - 20u : gitaar 1e jaar
  • woensdag 20u - 21u : gitaar 2e jaar
  • donderdag 19u - 20u : gitaar 1e jaar
  • donderdag 20u - 21u : gitaar 2e jaar
  • donderdag 21u - 22u : gitaar samenspel
  • zaterdag 10u - 11u : gitaar 3e jaar
  • zaterdag 11u - 12u : gitaar samenspel
Vzw t smiske proj 959 gitaarcursussen 2a299

Wat heb je nodig voor de gitaarcursussen?

- Een akoestische gitaar. Dat kan een 'Spaanse' gitaar zijn (met nylon snaren) of een 'folkgitaar' met ijzeren snaren.

- Een plectrum op zak hebben is altijd handig

- Op termijn zal je zeker ook graag een capodaster willen hebben, maar je kan die ook nog aan Sinterklaas vragen, tijd genoeg

En voor de ukulelecursussen?

- idem, maar een ukulele in plaats van een gitaar.

Tickets

Wanneer?

ma. 22 - 22 september

Praktisch

Prijs: € 135

Ook binnenkort

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwbrief en blijf op de hoogte van al onze activiteiten.

Schrijf je nu in