vrijdag14 juni | Patrick Riguelle en Jan Hautekiet met voorprogramma - 20u (deuren); 20.30u concert - 8 euro
Meer info - Reserveer! |
||
---|---|---|---|
![]() In het najaar van 2008 verbluffen Patrick Riguelle & Jan Hautekiet vriend en vijand met Un Premier Amour, een welgemikte tournee doorheen uitgelezen theaters met uitsluitend Frans repertoire. Riguelle eindelijk in zijn moedertaal en de band die hem omringt helemaal in de geest van het rijke repertoire dat 100 jaar Frans chanson overspant. Pieter De Meester (king dalton) en Naima Joris (the happy) doen voorprogramma!
Pieter De Meester (king dalton) en Naima Joris (the happy) ontmoeten elkaar enkele maanden geleden en ontdekken dat ze ontzettend veel gemeenschappelijke muzikale voorliefdes hebben.
Riguelle & Hautekiet hebben al een uitgebreid gezamenlijk parcours achter de rug. In 1998 verschijnt A Minor Thing, een intimistische maar rauwe muzikale cd met hun lievelingsnummers, enkel met stem en piano. In 2001 volgt Red Harmony. De chansonsfeer wordt omgeruild voor een potige rocksound en tijdloos repertoire met slechts één doel voor ogen: speel- en luisterplezier. In 2002 maken ze Dielectric Union, een cd vol eigen werk. |
|||